کافه میکافه کیش

معرفی:کافه میکا یکی از کافه رستوران های کیش میباشد.این کافه در نزدیکی ساحل قرار گرفته است و مسافران عزیز تور کیش میتوانند بعد از قدم زدن در ساحل برای رفع خستگی و گذراندن لحظات شاد در کنار خانواده و دوستان در این کافه بروند. کافی شاپ میکافه کیش هیچ گاه در های خود را نمی بندد. به عبارتی می توان گفت بر خلاف سایر کافه های جزیره، به صورت مداوم و بدون تعطیلی مشغول به کار است.ظرفیت این کافه تقریبا 24 نفره میباشد.در این کافه مسافران عزیز میتوانند از اینترنت رایگان استفاده کنند و به کار های اینترنتی خود رسیدگی کنند.قیمت این کافه بسیار مناسب میباشد.فضای سرسبز و محیط اصلی کافه،همچون یک کلبه ی چوبی وسط یک باغچه نقلی است که در بین مسافران تور کیش طرفدار زیادی دارد.

کافه میکافه کیش

منو رستوران:کافه رستوران دارای منوی از انواع نوشیدنی و دسر های رنگارنگ و یا انواع غذا های ایرانی و فرنگی میباشد.مسافران و کیشوندان عزیز میتوانند از روی منو سفارش دهند و نوش جان کنند.

ساعت کاری:کافی شاپ میکافه کیش همه روزه از صبح گاه تا شام گاه در سه شیفت پذیرای مشتریان خود بوده و با ارائه خدمات با کیفیت، تجربه ای از یک روز خوب را در ذهن آن ها ثبت می نماید. همچنین در فصل تابستان شیفت کاری خود را افزایش داده و تا ساعت دو بامداد از مشتریان خود پذیرایی می کند، که از این موضوع می توان به عنوان یک حُسن نام برد. چراکه بسیاری از مردم تمایل دارند، در این فصل که هوا گرم و شرجی می شود، آخر شب ها بیرون بروند.

کافه میکافه کیش

موقعیت مکانی:جزیره کیش-انتهای بلوار هنر- میدان میکا- مقابل برج میکا

پیشنهاد ما:این کافی شاپ لوکس یک انتخاب مناسب برای رفع خستگی و داشتن لحظات به یادماندنی میباشد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید