کافه رستوران فراتی کیش

معرفی رستوران : کافه رستوران فراتی یکی از رستوران های جدید جزیره کیش است که در اواخر سال 1395 افتتاح شد. این کافه رستوران در نزدیکی ساحل زیبای مرجان جزیره کیش قرار گرفته است و یک رستوران ساحلی محسوب می شود. یکی از نکات جالب این رستوران فعالیت شبانه روزی یا 24 ساعته آن است که باعث می شود در هرزمانی که خواستید بتوانید به آن مراجعه کنید. مدیریت رستوران بر عهده آقای مجید ده بزرگی است که به شیوه ای بسیار نوین و جوان پسند این کافه را اداره می کنند. در بام رستوران نیز فضای نشستن وجود دارد و با نشستن در این قسمت منظره ای بیسار زیبا از دریا در برابر چشمان شما قرار می گیرد. این رستوران دارای 120 نفر ظرفیت است که بین سالن اصلی، بام و حیاط تقسیم شده اند.

کافه رستوران فراتی کیش

منو رستوران : انواع برگر، پیتزا، پلو، کباب،‌غذاهای دریایی، استیک، پیش غذا، صبحانه،‌بستنی،‌آبمیوه طبیعی،‌ بار گرم، نوشیدنی های سرد، کیک ، چای و دمنوش در منو این رستوران وجود دارد که قیمت های نسبتا مناسبی نیز دارند.

پیشنهاد ما: این کافی شاپ بسیار زیبا برای مراسم های خاص نیز برنامه های ویژه تدارک می بیند که می توانید از آن ها با خبر شوید. کافه فراتی این امکان را برای شما مسافران تور کیش فراهم کرده است تا در هر ساعتی خواستید به آن مراجعه کنید و غذای کامل و یا حتی یک فنجان چای سفارش دهید.

کافه رستوران فراتی کیش

ساعت کاری رستوران : شبانه روزی

موقعیت مکانی رستوران : جزیره کیش،‌ پارک ساحلی مرجان، جنب برج های دوقلو، کافه رستوران فراتی

کافه رستوران فراتی کیش

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید