هتل کیش الیت کیش

هتل کیش الیت یکی از هتل های دو ستاره جزیره است که در نزدیکی ساحل زیبای جزیره قرار دارد. واحدهای اقامتی هتل به صورت سوئیت است که تمامی امکانات رفاهی را به شما مسافران تور کیش ارائه می دهد. هتل کیش الیت برای ارائه خدمات هر چه بهتر به شما مهمانان گرامی بازسازی شده است. رستوران این هتل که کف آن شیشه ای است با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی از شما پذیرایی می کند. فضای سبز اطراف هتل باعث ایجاد یک محیط بسیار آرامش بخش برای یک سفر آرام شده است.

هتل کیش الیت کیش

برج سارا کیش

برج سارا در جزیره زیبای کیش قرار دارد که در زیر بنای 25 هزار متر ساخته شده است.مسافران و گردشگران تور کیش میتوانند با اقامت در این برج زیبا اقامتی خوب را تجربه کنند و لذت ببرند.ساعت ورود بهاین برج ساعت 14 و خروج ساعت 10 صبح میباشد.برج سارا در شهرک صدف،فاز 1 خیابان خراسان قرار دارد و 24 ساعته آماده پذیرایی و خدمت رسانی به مسافران تور کیش میباشد.با تور کیش همراه شوید و خاطرات خوبی را برای خود بسازید.

برج سارا کیش

هتل مهتاب کیش

هتل 4 ستاره مهتاب از هتل های خوب جزیره زیبا کیش است.بیشتر اتاق های این هتل رو به دریا هستند که همین موضوع موجب شده تا طرفدار زیادی بین مسافران تور کیش پیدا کند.موقعیت این هتل 4 ستاره بسیار خوب و نزدیک بازار های خرید است.تمام اتاق های این هتل مجهز و تمیز و شیک است.پذیرش 24 ساعته کارکنان این هتل موجب شده است تا مسافران تور کیش هر وسیله ای که احتیاج دارند به سرعت در اختیارشان قرار بگیرد همچنین کارکنان این هتل با مسافران تور کیش به خوبی برخورد میکنند.مسافران و گردشگران تور کیش با انتخاب کردن این هتل میتوانند تجربه سفری خوش را داشته باشند.

هتل آسیا کیش

هتل آسیا از هتل های تک ستاره کیش است.این هتل از مراکز خرید و مرکز شهر دور است.هتل آسیا دارای اتاق های تمیز و شیک است تا مسافران تور کیش بتوانند در این هتل 1 ستاره اقامت خوبی را داشته باشند.مسافران تور کیش که نمیخواهند هزینه اقامتشان زیاد باشد میتوانند این هتل را انتخاب کنند که برایشان مقرون به صرفه بوده است.کارکنان این هتل با مسافران تور کیش به خوبی برخورد میکنند.

هتل آسیا کیش

 

هتل آسیا کیش

هتل کوثر کیش

هتل 3 ستاره کوثر در جزیره زیبای کیش قرار دارد.هتل کوثر دارای ساحل اختصاصی است که ویژگی مثبت تل به حساب می آید.تمام اتاق های این هتل تمیز و مجهز هستند.کارکنان این هتل بسیار خونگرم و خوش برخورد هستند.مسافران تور کیش میخواهند اقامت کم هزینه ای را در کیش داشته باشند میتوانند این هتل را برای اقامت انتخاب کنند.

امکانات هتل ویژه مسافران تور کیش:رستوران،حمل و نقل،ماهواره،كافی شاپ، اینترنت و دیگر امکاناتی که مسافران تور کیش میتوانند استفاده کنند.

هتل کوثر کیش

هتل کوثر کیش

زیر مجموعه ها

هتل های تک ستاره کیش

هتل های ارزان کیش,ارزانترین هتل های کیش,هتل های خوب کیش,هتل آپارتمان در کیش

هتل های ساحلی ارزان کیش,هتل تک ستاره در کیش

هتل های 5 ستاره کیش

بهترین هتل های 5 ستاره کیش,ارزانترین هتل های کیش,هتل های 5 ستاره خوب کیش

هتل های ساحلی کیش,هتل 5 ستاره کیش

هتل های 3 ستاره کیش

بهترین هتل های کیش,ارزانترین هتل های کیش,هتل های قیمت خوب کیش,هتل آپارتمان های کیش

ارزانترین هتل های ساحلی کیش,هتل 3 ستاره کیش

هتل های 4 ستاره کیش,هتل 4 ستاره کیش

بهترین هتل های 4 ستاره کیش,ارزانترین هتل های کیش,هتل های 4 ستاره خوب کیش

هتل های ساحلی کیش,هتل 4 ستاره کیش

هتل های2 ستاره کیش,هتل 2 ستاره کیش

بهترین هتل های 2 ستاره کیش,ارزانترین هتل های کیش,هتل های 2 ستاره خوب کیش

هتل های ساحلی کیش,هتل های ارزان ستاره کیش

هتل های تور کیش نوروز 95,

هتل های تور کیش نوروز 95,قیمت هتل های تور کیش نوروز 95,

هتل های تور کیش نوروز 95,نرخ هتل های تور کیش نوروز 95,بهترین هتل های تور کیش نوروز 95