رستوران گیلانه کیش

معرفی رستوران : رستوران گیلانه یک رستوران محلی گیلکی در جزیره کیش است که به خاطر طعم خاص غذاهایش معروف شده است. این رستوران در محله بومی نشین و کم رفت و آمد عربها قرار گرفته است و برای رفتن به آن احتمالا باید از هتل محل اقامت خود تاکسی سوار شوید چون اکثر هتل ها از این محله دور هستند. تعداد ظرفیت در رستوران گیلانه کم است اما نگران نباشید زیرا می توانید از قسمت بیرون بر رستوران غذای مورد علاقه خود را دریافت کنید.

رستوران گیلانه کیش

منو رستوران: در رستوران گیلانه منوی بسیار پر و پیمانی در انتظار شما است. در ابتدا باید توجه کنید که برای غذاهای ایرانی و غذاهای گیلکی دو منوی جداگانه در نظر گرفته شده است . در منوی غذاهای ایرانی می توانید انواع خورش ها ، کباب ها و هم چنین غذاهای دریایی شامل ماهی را سفارش دهید. در منوی غذاهای گیلکی غذاهای خوش طعمی مانند جوجه ترش، ترشی تره، میرزا قاسمی و کباب ترش وجود دارند که با کیفیتی بسیار عالی ارائه می شوند. هم چنین مخلفاتی مانند زیتون پرورده و سیر ترشی مخصوص گیلانی نیز در کنار این غذاها وجود دارد. نکته قابل توجه این منو قیمت بسیار خوب آن است.

رستوران گیلانه کیش

پیشنهاد ما: رستورانی با غذاهای گیلکی بسیار عالی که بی شک عاشق غذاهای محلی آن می شوید. هم چنین وجود مصلح های خوش طعم گیلکی نیز این رستوران را برای شما مسافران تور کیش به رستورانی خاص بدل کرده است.

ساعت کاری رستوران : از ظهر تا بعداز ظهر برای ناهار و از شب تا بامداد برای شام

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در محله عربها جزیره کیش، در خیابان خانشیر و روبروی مرکز خرید سحر 2 قرار گرفته است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید