رستوران هشتگ کیش

معرفی رستوران : رستوران هشتگ یکی از رستوران مخصوص طبخ غذاهای فرنگی در جزیره کیش است. این رستوران بسیار جوان پسند بوده و محیط خاص و جذابی دارد. کیفیت غذاهای این رستوران بسیار عالی است و تمام سعی پرسنل بر ان بوده است تا در همه چیز حتی ظرف های سرو غذا نیز نوآوری داشته باشند. در داخل این رستوران یک ماشین فولکس قدیمی بسیار زیبا قرار دارد و در و دیوار آن نیز با انواع پلاک های ماشین و علائم راهنمایی و راندگی تزیین شده است. محیط داخلی رستوران کمی تیره است و در آن از صندلی های پایه بلند که برای صرف غذا راحت ترند استفاده شده است.

رستوران هشتگ کیش 

منو رستوران: همان طور که پیش تر گفتبم منو هشتگ مملو از غذاهای فرنگی و فست فود است که البته اسم برخی از آن ها در منوی تغییر کرده و به اسم شهر های کشورها در آمده است که توضیحات درباره این مدل غذاها را می توانید از ویتر بپرسید. به طور کلی در این منو انواع پیتزا،‌ برگر، استیک، ساندویچ، سیب زمینی سالاد و نوشیدنی هایی نظیر باواریا و نوشابه به چشم می خورد.

پیشنهاد ما: این رستوران با محیط بسیار زیبا که بعضی شب ها در آن موسیقی زنده نیز اجرا می شود، نظر شما را نسبت به طعم های قدیمی عوض می کند و هر چیزی را به شیوه ی جدید و خوش طعم تری به شما مسافران تور کیش ارائه می دهد.

رستوران هشتگ کیش

ساعت کاری رستوران : ساعت کاری هشتگ از 13 تا 16 و از 20 تا یک بامداد است.

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در بلوار خلیج فارس، روبروی کارتینگ کیش و در ساختمان هدیش قرار گرفته است.

رستوران هشتگ کیش

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید