رستوران عطاویچ کیش

معرفی رستوران : رستوران های زنجیره ای عطاویچ با بیش از پنجاه شعبه در سراسر کشور در حال فعالیت هستند که یکی از این شعبه ها در جزیره کیش قرار گرفته است. این رستوران بیشتر به خاطر ابداع طعم های جدید از غذاها و ساندویچ های ترکیبی و ساندویچ های سایز بزرگ خود که به غول معروف هستند، به سرعت مشهور شد و جای خود را در میان مسافران تور کیش باز کرد. هرچند وقت یک بار در این رستوران جشنواره ویژه سس ها برگزار می شود که با سرو بیش از 50 مدل سس شما را به ضیافتی بزرگ دعوت می کنند. این رستوران دارای ظرفیت 100 نفر می باشد و برخلاف شعب دیگر این شعبه دارای میزهای فضای آزاد است که می توانید از آن ها استفاده نمایید. 

رستوران عطاویچ کیش

منو رستوران : قسمت های مختلف منو این رستوران شامل پیتزا، عطامستر، برگر، ساندویچ، سوخاری، منوی کودک، سالاد، پیش غذا و نوشیدنی می باشد که هرکدام دارای آیتم های متفاوت و سه سایز کوچک، متوسط و بزرگ هستند. 

پیشنهاد ما : ارائه سایزهای مختلف در این منو باعث شده است تا بتوانید حجم دلخواه از غذای خود را سفارش دهید و نگران اسراف و یا گرسنه ماندن نباشید! بسیاری از مشتریان معتقدند که طعم پیتزاهای عطاویچ را در هیچ فست فود دیگری نچشیده اند. 

رستوران عطاویچ کیش

ساعت کاری رستوران : از 11 صبح تا 12 شب برای سرو ناهار و شام

موقعیت مکانی رستوران : جزیره کیش، بلوار ساحل، جنب مجتمع زیتون، فست فود عطاویچ کیش

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید