اسکوتر برقی کیش

معرفی:اسکوترهای برقی همان دوچرخه یا موتورهای کوچک برقی هستند که می توانید با آن در جاده مخصوص دوچرخه سواری به دیدن زیبایی های جزیره کیش بروید و اوقات خوشی را تجربه کنید.نیرو محرکه این اسکوتر ها از باطری میباشد و اگر به طور کامل شارژ شده باشد شما مسافران تور کیش میتوانید 1 ساعت کامل با آن به گشت و گذار بپردازید.این بازی محیج برای خانم ها و آقایون قابل استفاده میباشد.طریقه استفاده از این اسکوتر ها هم با گاز و پدال میباشد.بعضی از مدل های این اسکوتر با یک بار شارژ میتوانند 110 کیلومتر را با سرعت 90 کیلومتر بر ساعت طی کنند، همچنین نسخه سه چرخه اسکوتر نیز کرایه داده میشود و مسافران عزیز میتوانند به دلخواه هر رنگ و مدلی که میخواهند را انتخاب کنند و لحظات خوبی را سپری کنند و همچنین سفر خود را به فراموش نشدنی ترین سفر تبدیل کنند.

شرایط استفاده و قرارداد اجاره اسکوتر برقی:

1. به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و پرداخت 50 هزارتومان ودیعه جهت ضمانت سلامت دستگاه.

2. داشتن حداقل 15 سال تمام برای تکمیل فرم قرارداد اجاره و قبول مفاد آن.

3. استفاده از وسایل ایمنی (کلاه ایمنی).

4.ایستگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال مجروح و آسیب دیدگی افراد در جریان اجاره دستگاه نداشته و اجاره کننده با علم و آگاهی از نحوه کارکرد و کنترل دستگاه آن را در اختیار گرفته است و لذا با امضا قرارداد کلیه مسئولیت پیشامدهایی که سهواً و یا عمداً در جریان اجاره توسط او به وجود می آید را تقبل می نماید و در این رابطه طرح هرگونه ادعایی را برای ایستگاه نخواهد داشت.

5.دستگاه اسکوتر فقط جهت تردد در جاد مخصوص دوچرخه می باشد. لذا جداً از رفتن به درون معابر پیاده و سواره رو و همچنین جاده های خاکی خودداری فرمایید. در صورت مشاهده هرگونه تخلف ضمن بازپسگیری دستگاه، اجاره کننده ملزم به پرداخت وجه 50هزارتومن جریمه نیز خواهد شد.
– خسارت وارده به دستگاه که ناشی از بی احتیاطی و عدم استفاده صحیح و تردد در مسیرهایی غیر از جاده مخصوص دوچرخه باشد به عهده اجاره کننده می باشد.

نکاتی که در زمان استفاده باید رعایت شود:

1.حتما از سمت راست حرکت نمایید.

2.با سرعت زیاد نرانید.

3.مراقب کودکان و سالمندان باشید.

4.زمان را در نظر داشته باشید تا به موقع و قبل از اتمام شارژ باطری به ایستگاه برگردید.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید